Nawet tysiąc osób dziennie bawiło się w strefie rekreacji przygotowanej przez spółkę GAZ-SYSTEM na plaży w Świnoujściu. To już ostatni weekend z takimi rozrywkami. A atrakcji nie brakuje.
Bez względu na to czy pogoda sprzyja, czy nie, na przytorskiej plaży jest co robić, a chętnych do zabawy nie brakuje.
- Jest super, dzieciaki się nie nudzą. Nawet przy takiej pogodzie. Dla dzieci są dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże, warkocze - mówią odwiedzający strefę. - Bardzo ładnie, fajnie zorganizowane. Ja korzystam z leżaków.
- Strefa zaczęła cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Co tydzień zmienialiśmy atrakcje - mówi Michał Urbanowicz, realizator strefy wypoczynku i rekreacji, a także strefy sportowej na plaży w Przytorze. - Mieliśmy zorbę, ludzkie kręgle. Większą atrakcją była piana party, na którą przybywało kilkaset osób w każdy weekend. Mamy ostatni weekend wakacji. Najwięcej mieliśmy ponad tysiąc gości w ciągu jednego dnia na naszej plaży.
Animacje dla dzieci są prowadzone w sobotę do godziny 17 i w niedzielę od 12 do 17. Bezpośrednio na plażę można dojechać specjalnie oznaczonym autobusem.
- Jest super, dzieciaki się nie nudzą. Nawet przy takiej pogodzie. Dla dzieci są dmuchańce, malowanie twarzy, tatuaże, warkocze - mówią odwiedzający strefę. - Bardzo ładnie, fajnie zorganizowane. Ja korzystam z leżaków.
- Strefa zaczęła cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Co tydzień zmienialiśmy atrakcje - mówi Michał Urbanowicz, realizator strefy wypoczynku i rekreacji, a także strefy sportowej na plaży w Przytorze. - Mieliśmy zorbę, ludzkie kręgle. Większą atrakcją była piana party, na którą przybywało kilkaset osób w każdy weekend. Mamy ostatni weekend wakacji. Najwięcej mieliśmy ponad tysiąc gości w ciągu jednego dnia na naszej plaży.
Animacje dla dzieci są prowadzone w sobotę do godziny 17 i w niedzielę od 12 do 17. Bezpośrednio na plażę można dojechać specjalnie oznaczonym autobusem.

Radio Szczecin