Od kwietnia będzie darmowa komunikacja miejska w Wałczu. Tak zdecydowali tamtejsi radni.
W mieście pojawią się autobusy elektryczne, będzie nowa umowa na prąd, władze liczą więc, że bezpłatne przejazdy nie będą dodatkowym obciążeniem dla gminy.
Pierwsze autobusy elektryczne producent ma dostarczyć do końca pierwszego kwartału tego roku.
Pierwsze autobusy elektryczne producent ma dostarczyć do końca pierwszego kwartału tego roku.

Radio Szczecin