Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Do Świąt Wielkanocnych zostało dokładnie 30 dni. W Kołobrzegu ruszyły przygotowania do największego wielkanocnego śniadania w mieście.
To już szósta edycja wielkanocnej akcji, ale po latach przerwy powraca ona do początkowej formuły. Wolontariusze fundacji Wolne Miejsce zamiast przygotowywania paczek żywnościowych zaproszą na wspólne śniadanie wielkanocne.

Kamil Barwinek, koordynator akcji mówi, że będzie to największe świąteczne spotkanie w mieście: - Przygotowujemy się na przyjęcie nawet trzystu mieszkańców Kołobrzegu - osób starszych, samotnych, w trudnej sytuacji życiowej. Tak więc chcemy zorganizować największą Wielkanoc w Kołobrzegu, a być może i w regionie. Warunkiem wzięcia udziału w tym wydarzeniu jest bezwzględna trzeźwość. Poza tym zapraszamy wszystkie osoby, które tego dnia są samotne, które chciałyby spędzić te wydarzenie po prostu tutaj z mieszkańcami naszego miasta. Zapraszamy każdego, kto, kto chciałby przyjść.

Wolontariusze nadal liczą na wsparcie mieszkańców. Każdy, kto chciałby pomóc, może pojawić się na spotkaniach organizatorów akcji w każdą środę o godz. 18:00. Samo śniadanie zaplanowano na Wielką Niedzielę o godz. 10:00.
Relacja Przemysława Polanina [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty