Ponad pół kilograma narkotyków ukrywał w domu 27-letni mężczyzna z Kołobrzegu. Środki odurzające trzymał w lodówce.
Kołobrzescy policjanci prowadzili działalność operacyjną wymierzoną w dilerów narkotykowych. Ustalili, że 27-latek może być w posiadaniu znacznych ilości środków zabronionych.
Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zajrzeli również do lodówki, gdzie wśród zakupów spożywczych mężczyzna trzymał amfetaminę. Po dokładnym zważeniu okazało się, że mężczyzna był w posiadaniu ponad 600 gramów narkotyków. Trafił do policyjnego aresztu i już usłyszał zarzuty.
Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zajrzeli również do lodówki, gdzie wśród zakupów spożywczych mężczyzna trzymał amfetaminę. Po dokładnym zważeniu okazało się, że mężczyzna był w posiadaniu ponad 600 gramów narkotyków. Trafił do policyjnego aresztu i już usłyszał zarzuty.
Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Radio Szczecin