Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
W niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Słuchu. Z tej okazji Centrum e-Zdrowia we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych przygotowało specjalną ankietę.
Osoby głuche mogą wypowiedzieć się czy są zadowolone z korzystania z Internetowego Konta Pacjenta. To ważne, bo IKP pozwala na sprawne zarządzanie elektronicznymi receptami i skierowaniami na badania - mówi Małgorzata Koszur z zachodniopomorskiego oddziału NFZ. - Pytania w ankiecie zostały przetłumaczone na polski język migowy. Celem badań jest poznanie potrzeb i opinii osób z dysfunkcją słuchu na temat IKP. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie zajmuje kilka minut.

W badaniu można wziąć udział do 8 marca. Problemy ze słuchem dotyczą już 6 procent Polaków. Do 2050 roku z ubytkami słuchu może się mierzyć nawet 1/4 populacji.
Osoby głuche mogą wypowiedzieć się czy są zadowolone z korzystania z Internetowego Konta Pacjenta. To ważne, bo IKP pozwala na sprawne zarządzanie elektronicznymi receptami i skierowaniami na badania - mówi Małgorzata Koszur z zachodniopomorskiego oddziału NFZ.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty