O 55 kilometrów przekroczył dopuszczalną prędkość kierowca ze Stargardu, który na trzy miesiące stracił prawo jazdy.
56-latek jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci skierowali wniosek u ukaranie do sądu.

Radio Szczecin