Złodzieje kół luksusowych pojazdów zatrzymani pod Kołobrzegiem - wzbogacili się o kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale teraz czekać ich będą poważne konsekwencje.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu prowadzili trzy sprawy związane z kradzieżą samochodowych kół. Luksusowe auta jeszcze w lutym odnaleziono "na cegłach" bez kół w podkołobrzeskich miejscowościach: Wrzosowie, Wartkowie oraz Drozdowie.
Policjanci zdołali jednak ustalić, kto stoi za tymi przestępstwami i zatrzymali dwóch mężczyzn.
Jednemu z nich, 23-latkowi kołobrzescy funkcjonariusze już przedstawili trzy zarzuty dotyczące kradzieży mienia o łącznej wartości blisko 70 tysięcy złotych.
Zatrzymany przyznał się już do przestępczej działalności, a grozi mu kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.
Policjanci zdołali jednak ustalić, kto stoi za tymi przestępstwami i zatrzymali dwóch mężczyzn.
Jednemu z nich, 23-latkowi kołobrzescy funkcjonariusze już przedstawili trzy zarzuty dotyczące kradzieży mienia o łącznej wartości blisko 70 tysięcy złotych.
Zatrzymany przyznał się już do przestępczej działalności, a grozi mu kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Radio Szczecin