Po sześciu latach przerwy miasto będzie gościć Zlot Chorągwi Zachodniopomorskiej Związku Harcerstwa Polskiego.
Porozumienie w tej sprawie z prezydentem Świnoujścia podpisała komendantka chorągwi Dagmara Korbel-Gołąb. Zlot pod hasłem "Wyzwolić żywioły" odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Potrwa do 1 września.

Radio Szczecin