Nastolatkowie zatrzymani za kradzież z włamaniem. Jeden z nich dodatkowo odpowie za kradzież telefonu komórkowego. Drugi natomiast był poszukiwany przez Sąd Rodzinny - ma trafić do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
To 17- i 16-latek - obaj mieszkańcy powiatu stargardzkiego. Za kradzież z włamaniem odpowiedzą przed stargardzkim wymiarem sprawiedliwości - młodszy przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich, starszy - przed Sądem Rejonowym.
Grozi im do 10 lat za kratami.
Grozi im do 10 lat za kratami.

Radio Szczecin