Kwiaty, czekoladki, a może miłe spędzenie czasu? Pomysłów na upominki jest wiele. Czy są trafione? W Dzień Kobiet zapytaliśmy na ulicach Świnoujścia, czego dziś życzą sobie kobiety?
Żeby każdy mężczyzna pomyślał o swojej kobiecie i powiedział "dobra, dzisiaj jest czas dla ciebie. Spędź go sobie jak chcesz". Ja to w ogóle mam marzenie takie, żeby Dzień Kobiet to tak był generalnie przez cały rok. Dużo spokoju. I słońca, ciepłego dnia i więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Chyba zdrowia, dużo spokoju, szczególnie w pracy. Według mnie, kwiatki od chłopaków, żeby nam złożyli życzenia, bo rzadko to robią. No i żeby nam chociaż jakieś kwiatki dali. Róże, ale nie tulipany, bo zawsze dają tulipany, a one są brzydkie. piwonie i gipsówka. Żeby się wszyscy uśmiechali - mówią kobiety.
Ja oferuję masaż, jak zawsze - dodał jeden z zapytanych mężczyzn.
Ja oferuję masaż, jak zawsze - dodał jeden z zapytanych mężczyzn.

Radio Szczecin