Kolejna seniorka w regionie straciła oszczędności życia. To 83-letnia mieszkanka Koszalina. Kobieta straciła 150 tysięcy złotych.
Do seniorki zadzwoniła kobieta podająca się za jej siostrę. Powiedziała, że miała poważny wypadek samochodowy i potrzebuje 150 tysięcy na kaucję, bo jeśli nie wpłaci pieniędzy to pójdzie do więzienia. Niestety sama nie może ich odebrać, bo jest w komendzie, dlatego po pieniądze przyjdzie syn seniorki. Po jakimś czasie do drzwi zapukał mężczyzna podający się za syna, któremu seniorka nie przyjrzała się i przekazała zapakowaną w reklamówkę gotówkę.
Kiedy prawdziwy syn wrócił z pracy kobieta zapytała, czy przekazał jej siostrze pieniądze. Mężczyzna był zdziwiony, bo o niczym nie wiedział. Zorientował się, że 83-latka została oszukana i natychmiast poinformował policję.
Mundurowi szukają sprawców.
Kiedy prawdziwy syn wrócił z pracy kobieta zapytała, czy przekazał jej siostrze pieniądze. Mężczyzna był zdziwiony, bo o niczym nie wiedział. Zorientował się, że 83-latka została oszukana i natychmiast poinformował policję.
Mundurowi szukają sprawców.

Radio Szczecin