Nad morzem wciąż mgliście; od rana gęsta mgła spowijała tereny portowe. Gorsza widoczność spowodowała niedogodności w żegludze, ale na razie obyło się bez incydentów. Na świnoujskim kanale wszyscy pływają ostrożniej.
Kapitanowie jednostek, aby uniknąć niechcianych sytuacji, są między sobą w stałym kontakcie.
- Nie było tak dramatycznie gęstej mgły, jak zdarza się w Świnoujściu, spokojnie pływaliśmy - oczywiście w ścisłej współpracy z kapitanatem - bo monitoring ze strony Urzędu Morskiego i służb Urzędu jest non stop. To współdziałanie nasze i innych jednostek przepływających po kanale..., dowódcy jednostek są wyczuleni. Wszystko było w porządku - uspokaja Paweł Szynkaruk, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Świnoujściu.
Mgła nad morzem, z różnym natężeniem, ma się utrzymać do środy do godziny 14.
- Nie było tak dramatycznie gęstej mgły, jak zdarza się w Świnoujściu, spokojnie pływaliśmy - oczywiście w ścisłej współpracy z kapitanatem - bo monitoring ze strony Urzędu Morskiego i służb Urzędu jest non stop. To współdziałanie nasze i innych jednostek przepływających po kanale..., dowódcy jednostek są wyczuleni. Wszystko było w porządku - uspokaja Paweł Szynkaruk, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Świnoujściu.
Mgła nad morzem, z różnym natężeniem, ma się utrzymać do środy do godziny 14.
- Nie było tak dramatycznie gęstej mgły, jak zdarza się w Świnoujściu, spokojnie pływaliśmy - oczywiście w ścisłej współpracy z kapitanatem - bo monitoring ze strony Urzędu Morskiego i służb Urzędu jest non stop. To współdziałanie nasze i innych jednostek przepływających po kanale..., dowódcy jednostek są wyczuleni. Wszystko było w porządku - uspokaja Paweł Szynkaruk, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Świnoujściu.

Radio Szczecin