Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego

Fot. Piotr Tolko [Radio Szczecin]
Fot. Piotr Tolko [Radio Szczecin]
Informujemy o utrudnieniach na drogach regionu.
Godzina 18.40
Korek na drodze S-3 powoli się zmniejsza. Obecnie trzeba będzie zwolnić na wysokości Rurzycy. Dzisiejsze utrudnienia spowodowane są kolizją dwóch na Autostradzie A6. Według informacji od naszych słuchaczy, miejsce zdarzenia zostało już przez służby doprowadzone do porządku.


Godzina 18:00

Utrudnienia na drodze S3, Autostradzie A6 i drodze wojewódzkiej 142 - o sytuacji na tej ostatniej poinformował nas słuchacz Aleksander.

- Jechałem "chociwelką" 142 i niestety korek zaczyna się już na zjeździe z "chociwelki" i wjeździe na trasę S3 na wiadukcie, a nawet jeszcze przed wiaduktem. Uważajcie jadący "chociwelką" - relacjonuje słuchacz z trasy w kierunku Szczecina.

Utrudnienia w tym rejonie są spowodowane kolizją dwóch samochodów na Autostradzie A6. Według informacji od policji, jeden pas jest drożny, a już w najbliższym czasie droga ma zostać odblokowana w pełni. Na razie korek zaczyna się na wysokości Rurki i mierzy około 9 kilometrów. Zalecamy objazd przez węzeł Goleniów Południe, Rurzycę i Kliniska Wielkie.
Relacjonuje słuchacz z trasy w kierunku Szczecina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty