Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego

32
32
12
12
22
22
42
42
Rozpoczęta w Stargardzie przebudowa dróg miejskich oraz powiatowych utrudnia życie zarówno kierowcom jak i samym mieszkańcom.
Zamknięte pozostają nadal niektóre odcinki ulic Kochanowskiego oraz Chrobrego, a także Bogusława IV, Pogodnej i Bocznej.

Jak informuje Piotr Styczewski z Urzędu Miejskiego, po kilkudniowym zamknięciu można już jednak ul. Pogodną przejechać.

- Kierowcy mogą napotykać na pewne utrudnienia związane z budową drogi na skrzyżowaniach przylegających do głównej ulicy. Dzięki wakacjom i dzięki temu, ze ruch jest mniejszy te utrudnienia są zdecydowanie zminimalizowane - ocenił.

Drogi na osiedlu Letnim mają być gotowe do końca roku. Natomiast kierowcy i dostawcy spoza Stargardu skarżą się na ich zdaniem nieczytelne oznakowanie zamkniętej ulicy Chrobrego.

- To, co się dzieje wprowadza dużo zamieszania i utrudnień. - Dlatego pieszo poszedłem zobaczyć jak będę mógł dojechać do klienta. Niestety, nie ma możliwości dojazdu, za chwilę towar będę musiał nosić - mówili kierowcy.

Przebudowa dróg na Starówce potrwa do jesieni przyszłego roku. Powiat obiecuje z kolei otwarcie Kochanowskiego po przebudowie w listopadzie tego roku.
Drogi rozkopane akt gotowe

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty