Pogoń Szczecin wygrała w Poznaniu z Wartą 2:1 w ostatnim meczu przed zimową przerwą.
Bramki dla Pogoni zdobyli: Edi Andradina w 33 minucie z rzutu karnego i Vuk Sotirowić w 90 minucie. Prowadzenie dla Warty uzyskał w 11 minucie Piotr Reiss z rzutu karnego. Portowcy kończą rozgrywki w tym roku na prowadzeniu w tabeli.
Po 20 kolejkach mają 41 punktów i o 4 wyprzedzają Termalicę Bruk-Bet Niecieczę i Zawiszę Bydgoszcz. W ostatnich ośmiu kolejkach Pogoń wygrała 7 meczów i raz zremisowała.
Po 20 kolejkach mają 41 punktów i o 4 wyprzedzają Termalicę Bruk-Bet Niecieczę i Zawiszę Bydgoszcz. W ostatnich ośmiu kolejkach Pogoń wygrała 7 meczów i raz zremisowała.

Radio Szczecin