Zakończyła się selekcja piłkarskiej drużyny kibiców... do odchudzenia, czyli wspólnej akcji Portowców i Radia Szczecin, która ma na celu odchudzenie fanów sportu. Spośród 128 chętnych do treningu pod okiem trenera Pogoni, wylosowano zwycięską "jedenastkę".
Według deklaracji, które wypełniali kandydaci, skład waży dokładnie 1010,5 kg.
Jednym z wylosowanych zawodników - i jak na razie - dobrze zapowiadających się kibiców jest Izabela Zielińska - chce zrzucić 20 kilogramów:
- Zgłosiłam się do akcji od razu, jak tylko o niej usłyszałam - przyznaje pani Izabela. - Cztery lata temu rzuciłam palenie i przytyłam ok. 15 kg i jakoś nie mogłam się za siebie zabrać. Jeżdżę na motorze i ostatnio mam problem, by zmieścić się w kombinezon, wiec jest to też powód do schudnięcia.
Treningi na stadionie pogoni potrwają dwa miesiące. Oficjalne ważenie zawodników już jutro.
Jednym z wylosowanych zawodników - i jak na razie - dobrze zapowiadających się kibiców jest Izabela Zielińska - chce zrzucić 20 kilogramów:
- Zgłosiłam się do akcji od razu, jak tylko o niej usłyszałam - przyznaje pani Izabela. - Cztery lata temu rzuciłam palenie i przytyłam ok. 15 kg i jakoś nie mogłam się za siebie zabrać. Jeżdżę na motorze i ostatnio mam problem, by zmieścić się w kombinezon, wiec jest to też powód do schudnięcia.
Treningi na stadionie pogoni potrwają dwa miesiące. Oficjalne ważenie zawodników już jutro.

Radio Szczecin