Mariusz K., były zawodnik i trener Pogoni Szczecin usłyszał zarzut ustawiania meczów piłkarskich.
Chodzi o okres gdy prowadził GKS Bełchatów. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Centralne Biuro Antykorupcyjne.
CBA poinformowało, że zarzuty w związku z korupcją w polskiej piłce usłyszało kolejnych 29 osób. Wśród nich byli trenerzy oraz zawodnicy występującego dziś w ekstraklasie GKS-u Bełchatów. Zarzuty dotyczą ustawiania 33 spotkań w sezonie 2003/2004 i 2004/2005.
W tym okresie trenerem bełchatowian był właśnie mocno związany ze Szczecinem Mariusz K. Trener sprawy komentować jednak nie chce. - Nie chcę się do tego w tej chwili ustosunkowywać i myślę, że muszę do tego podejść bardzo spokojnie i wszystko przeanalizować - stwierdził były trener i zawodnik Pogoni.
W barwach Pogoni Mariusz K. grał 17 lat, wystąpił w rekordowej liczbie ponad 430 spotkań.
CBA poinformowało, że zarzuty w związku z korupcją w polskiej piłce usłyszało kolejnych 29 osób. Wśród nich byli trenerzy oraz zawodnicy występującego dziś w ekstraklasie GKS-u Bełchatów. Zarzuty dotyczą ustawiania 33 spotkań w sezonie 2003/2004 i 2004/2005.
W tym okresie trenerem bełchatowian był właśnie mocno związany ze Szczecinem Mariusz K. Trener sprawy komentować jednak nie chce. - Nie chcę się do tego w tej chwili ustosunkowywać i myślę, że muszę do tego podejść bardzo spokojnie i wszystko przeanalizować - stwierdził były trener i zawodnik Pogoni.
W barwach Pogoni Mariusz K. grał 17 lat, wystąpił w rekordowej liczbie ponad 430 spotkań.

Radio Szczecin