Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fani Portowej jedenastki będą manifestować pod szczecińskim magistratem. Kibice Pogoni Szczecin kolejny raz będą domagać się budowy nowego stadionu w mieście. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Fani Portowej jedenastki będą manifestować pod szczecińskim magistratem. Kibice Pogoni Szczecin kolejny raz będą domagać się budowy nowego stadionu w mieście. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Fani Portowej jedenastki będą manifestować pod szczecińskim magistratem. Kibice Pogoni Szczecin kolejny raz będą domagać się budowy nowego stadionu w mieście.
Manifestacja odbyć ma się w środę w trakcie spotkania prezydenta Szczecina z piłkarzami i zarządem klubu, podczas którego Piotr Krzystek będzie gratulował sportowcom awansu do ekstraklasy.

Na razie nie wiadomo, ile osób weźmie udział w akcji. Pikieta rozpocznie się o godzinie 16.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty