Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. www.facebook.com/fcbayern.en
Fot. www.facebook.com/fcbayern.en
Robert Lewandowski we wtorkowym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów doznał kontuzji lewego kolana i będzie pauzował przez cztery tygodnie.
To oznacza, że napastnik Bayernu Monachium może nie zagrać w najbliższych towarzyskich meczach reprezentacji Polski - 27 marca we Wrocławiu z Finlandią i cztery dni później w Chorzowie z Ukrainą. Będą to sprawdziany naszej kadry przed mistrzostwami Europy.

Wiele więcej na razie nie wiadomo, choć występ we wspomnianych spotkaniach kadry jest zagrożony, o czym mówi rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej i dyrektor reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.

- Myślę, że raczej nikt nie będzie ryzykować zdrowia, bo to mecze towarzyskie, a przed nami znacznie ważniejsza historia, czyli mistrzostwa Europy. Ważne, żeby Robert był gotowy na turniej - powiedział Kwiatkowski.

Początek mistrzostw Europy 12 czerwca.
Wiele więcej na razie nie wiadomo, choć występ w spotkaniach kontrolnych kadry jest zagrożony, o czym mówi rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej i dyrektor reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty