Polacy wygrali w Zenicy z Bośnią i Hercegowiną 2:1 (1:1) w 2. kolejce grupy 1 najwyższego poziomu piłkarskiej Ligi Narodów.
W 24. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył pomocnik gospodarzy Haris Hajradinović. Wyrównał chwilę przed przerwą Kamil Glik, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zagrywał Kamil Grosicki. To on w 67. minucie strzelił gola na wagę zwycięstwa. W pole karne dośrodkował Maciej Rybus, a pomocnik West Bromwich Albion głową skierował piłkę do bramki rywali.

To 1. zwycięstwo Polaków w historii występów w Lidze Narodów. W innym meczu tej grupy, Holendrzy na własnym terenie przegrali 0:1 (0:1) z Włochami. Liderem - Włosi, którzy mają 4 punkty. Po 3 punkty mają drudzy Holendrzy i trzeci Polacy. Na ostatnim - 4. miejscu - są Bośniacy (1 pkt).

Kolejny mecz w Lidze Narodów Polacy rozegrają 11 października. Podopieczni Jerzego Brzęczka podejmą w Gdańsku reprezentację Włoch.