Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. pixabay.com / Gerd Funcke (domena publiczna)
Fot. pixabay.com / Gerd Funcke (domena publiczna)
W 2. rundzie tenisowego turnieju French Open, Hubert Hurkacz zagra z Holendrem Tallonem Griekspoorem.
Najlepszy polski tenisista podkreśla, że poziom sportowy rywali jest bardzo wysoki. - Każdy w drabince głównej jest świetnym zawodnikiem. Poziom jest bardzo wyrównany i jeżeli nie zagra się jednego ze swoich lepszych spotkań, a przeciwnik zagra super, to prawdopodobnie wygra. Trzeba więc zrobić wszystko, co w swojej mocy i walczyć o każdy punkt.

Początek meczu zaplanowano na 14.00.

Iga Świątek w środę nie gra - za to obchodzi 22. urodziny. Polka przyznaje, że to nie pierwsze, które spędza na kortach w Paryżu. - Moje pierwsze urodziny w Paryżu, kiedy grałam juniorski turniej, wydawały się wyjątkowe. Pewnie dlatego, że wcześniej spędzałam je w domu. Jak nie tut, to często grałam turnieje w moje urodziny. Co roku spędzam urodziny w innych hotelach, z innym ludźmi. Jest trochę odmiany - przyznaje Świątek.

We wtorek Świątek awansowała do drugiej rundy singla wielkoszlemowego turnieju French Open. Broniąca tytułu liderka światowego rankingu pokonała Hiszpankę Cristinę Bucsę 6:4, 6:0. Kolejną rywalką Świątek będzie Amerykanka Claire Liu.
Najlepszy polski tenisista podkreśla, że poziom sportowy rywali jest bardzo wysoki.
Iga Świątek w środę nie gra - za to obchodzi 22. urodziny. Polka przyznaje, że to nie pierwsze, które spędza na kortach w Paryżu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty