Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. twitter.com/KObywatelska
Fot. twitter.com/KObywatelska
W Warszawie kandydatka na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska otworzyła siedzibę Sztabu Obywatelskiego - Centrum Wolontariatu. Kandydatka zaapelowała do swoich sympatyków o aktywny udział w kampanii wyborczej.
Sztab Obywatelski ma być miejscem spotkań z wyborcami oraz miejscem pracy wolontariuszy pomagających w prowadzeniu kampanii wyborczej. Małgorzata Kidawa-Błońska podziękowała wolontariuszom za ich czas oraz zaangażowanie a także zaapelowała do swoich zwolenników o wspólną pracę na rzecz zwycięstwa w nadchodzących wyborach.

- Czekamy na was wszędzie, tutaj jest serce kampanii ale czekamy na was w całej Polsce. Spotykajcie się z nami, dawajcie znać jeśli chcecie z nami współpracować - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska.

Kandydatka na prezydenta powiedziała także, że w całej Polsce ludzie okazują jej swoje poparcie, tak jest na przykład podczas zbierania podpisów.

- Widać, że w miejscach gdzie są wolontariusze a nie ma kamer ustawiają się kolejki. Ludzie są zaangażowani - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska.

Sztab Obywatelski ma być miejscem otwartym dla wszystkich. Pracujący tam wolontariusze będą odbierać telefony oraz rozmawiać z gośćmi i zachęcać do oddania głosu na kandydatkę popieraną przez Koalicję Obywatelską.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty