Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. www.pixabay.com/photo-2069206 (domena publiczna)
Fot. www.pixabay.com/photo-2069206 (domena publiczna)
Polskie portale aukcyjne bez środków, które rzekomo mają pomagać w obronie przed koronawirusem. To decyzja premiera.
Według niej Allegro i OLX mają wycofać sprzedaż maseczek i środków do dezynfekcji. Nie mogą też zamieszczać nowych ofert tego typu.

Zakaz dotyczy żeli antybakteryjnych, maseczek chirurgicznych, ochronnych, antybakteryjnych i higienicznych, odzieży operacyjnej czy fartuchów chirurgicznych.

Wszystko dlatego, że po pojawieniu się doniesień o rozprzestrzeniającej się chorobie ceny wszystkich artykułów znacznie wzrosły, a do tego duża część z nich jest niewiadomego pochodzenia i nie wiadomo czy faktycznie może stanowić jakąkolwiek ochronę.

Wykaz artykułów z zakazem sprzedaży na platformach internetowych można znaleźć na stronie internetowej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty