Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. pixabay.com / Alexandra_Koch (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / Alexandra_Koch (CC0 domena publiczna)
Intensywność walk w Bachmucie znacznie spadła. Ten do niedawna najgorętszy odcinek frontu był od miesięcy codziennie atakowany przez Rosjan. Obecnie, jak donosi ukraiński Sztab Generalny, Rosjanie ograniczyli swoje szturmy.
Jeszcze niedawno Rosjanie w Bachmucie szturmowali pozycje Ukraińców kilkadziesiąt razy każdej doby, wykorzystując znaczne siły piechoty i artylerię.

O znacznym spadku aktywności najeźdźców w Bachmucie donoszą także analitycy z amerykańskiego Instytutu Badań nad Wojną. Jednocześnie eksperci wskazują, że aktywność Rosjan wzrosła na innych odcinkach frontu m.in. w okolicach Wuhłedaru w obwodzie donieckim.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty