Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Aplikacja mObywatel. Mat. mobywatel.gov.pl
Aplikacja mObywatel. Mat. mobywatel.gov.pl
Ponad tysiąc osób skorzystało z usługi mStłuczka w aplikacji mObywatel. Od początku września kierowcy mogą zgłaszać w niej zgłaszać kolizje drogowe.
Wiceminister cyfryzacji Dariusz Standerski mówi, że rośnie zainteresowanie usługą:

- Przekroczyliśmy już tysiąc zgłoszeń do ubezpieczycieli i to jest wynik bardzo dobry, biorąc pod uwagę pierwsze dni korzystania z tej usługi, zwłaszcza, że z tej usługi korzystamy w sytuacjach, które są stresujące i których wszyscy chcielibyśmy uniknąć - mówi Standerski.

Usługa będzie rozwijana:

- Ponieważ mamy wiele różnych scenariuszy, w których np. w wypadku uczestniczy nie dwóch kierowców, a więcej i to są przypadki, które rozważamy, tak samo jak pracujemy nad innymi usługami np. dotyczącymi pełnej informacji o wszystkich umowach ubezpieczeniowych, które zawieramy lub jeżeli ktoś próbuje na nasze dane zawrzeć umowę ubezpieczeniową, żeby odpowiednio wcześnie otrzymać takie ostrzeżenie - dodaje Standerski.

Zgłoszenie stłuczki w aplikacji wystarczy i nie trzeba wypełniać innych dokumentów. Usługa pozwala też na wysłanie zgłoszenia do ubezpieczyciela.

Edycja tekstu: Kacper Narodzonek

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty