Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Policja zrobiła pierwsze podsumowanie Regat Bałtyckich. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Policja zrobiła pierwsze podsumowanie Regat Bałtyckich. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Baltic Tall Ships Regatta 2015 powoli odchodzą do przeszłości. Policja zrobiła pierwsze podsumowanie.
Kilkaset tysięcy osób odwiedziło w ten weekend szczecińskie Wały Chrobrego. Nie dla wszystkich jednak Regaty Bałtyckie skończyły się na zwiedzaniu wielkich żaglowców.

Policja wylegitymowała ponad tysiąc osób, z czego połowa z nich dostała mandat. Funkcjonariusze interweniowali 22 razy, a były to włamania, kradzieże i jedna bójka.

To pierwsze podsumowanie Baltic Tall Ships Regatta 2015.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty