Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

"Joanna przedszkolanka jesteśmy z Tobą - cała Pogoń". Fot. Daniel Trzepacz
"Joanna przedszkolanka jesteśmy z Tobą - cała Pogoń". Fot. Daniel Trzepacz
Transparent o tej treści zawisł na płocie stadionu przy ulicy Twardowskiego podczas meczu z Arką Gdynia. Kibice w ten sposób solidaryzują się z kobietą zatrzymaną po spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz.
Pani Joanna jest oskarżona o pomoc kibicom, którzy pod flagą przygotowywali się do odpalenia rac. Na meczu była pierwszy raz. Trafiła na noc do policyjnej izby zatrzymań. Reporter Radia Szczecin zapytał kibiców o ich ocenę całej sprawy.

- Bardzo miły gest, ale wszystko rozbija się o zachowanie policji. Spokojnych ludzi traktują jak pseudokibiców! - Najważniejsze jednak jest, że prócz transparentu, prócz pokazania pani Joannie solidarności kibiców, jest pokazanie tego, że kibice są z innymi ludźmi, którzy po meczu z Sandecją mieli problemy. Ta pomoc nie ogranicza się do wsparcia, ale też do konkretnej pomocy prawnej. To jest najważniejsze, że oni nie zostali sami - mówili kibice Pogoni.

Swoją pomoc dwóm osobom zatrzymanym za ''trzymanie sektorówki'' zadeklarował prezes Pogoni Szczecin - Jarosław Mroczek. Pani Joanna czeka na rozprawę. Grozi jej dwuletni zakaz stadionowy i minimum 2 tys. zł grzywny.
- Bardzo miły gest, ale wszystko rozbija się o zachowanie policji. Spokojnych ludzi traktują jak pseudokibiców! - Najważniejsze jednak jest, że prócz transparentu, prócz pokazania pani Joannie solidarności kibiców, jest pokazanie tego, że kibice są z inny

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06poniedziałek07wtorek08środa09czwartek10piątek11sobota12niedziela13poniedziałek14wtorek15środa16czwartek17piątek18sobota19niedziela20poniedziałek21wtorek22środa23czwartek24piątek25sobota26niedziela27poniedziałek28wtorek29środa30czwartek31piątek01sobota02niedziela03

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty