Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Projekt Remont. Mat. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Projekt Remont. Mat. Łukasz Rabikowski [Radio Szczecin]
Przygotowaliśmy nowy konkurs dla naszych słuchaczy. W zabawie Projekt Remont można wygrać remont łazienki o wartości 30 tysięcy złotych.
Wystarczy wysłać maila, w którym w ciekawy i zabawny sposób opiszcie, dlaczego Hiper-Glazur ma wyremontować właśnie wskazaną przez Was łazienkę. Dołączcie również zdjęcia łazienki oraz rodziny, bądź osoby której remont zgłaszacie.

My wybierzemy pięć zdjęć wraz z opisem uczestników konkursu. Te zostaną umieszczone na stronie internetowej Radia Szczecin - radioszczecin.pl/projektremont. Później nasi słuchacze wybiorą najciekawsze zgłoszenia poprzez głosowanie SMS. W takiej wiadomości należy ująć numer uczestnika na którego oddajemy głos, swoje imię i nazwisko oraz wskazanie, dlaczego ta łazienka ma zostać wyremontowana. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy voucherami do sklepu Hiper-Glazur o wartości 200 złotych. Łazienka, która uzyska największą liczbę punktów, otrzyma główną nagrodę, czyli metamorfozę o wartości 30 tysięcy złotych. Wręczymy też dwie nagrody za miejsca drugie i trzecie, a będą to vouchery do sklepu Hiper-Glazur o wartości 700 i 500 złotych.

Czekamy na wasze maile i SMS-y. Powodzenia!

Wszystkie informacje związane z konkursem znajdują się na stronie radioszczecin.pl/projektremont.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty