Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Zalane ulice, wybite studzienki i połamane drzewa to efekt burzy, która przechodzi nad regionem. W niektórych miejscach wody jest po kolana.
Godz.22.20
Komunikat ZDiTM:

"Woda wyrządziła spore szkody na ulicy Wilczej. Na miejscu są służby i zabezpieczają uszkodzoną studnię oraz jezdnię w kierunku centrum, trwa także wstępna ocena techniczna skali problemu. Dalsze prace z tym związane oraz naprawy będą prowadzone w piątek. W związku z tym należy spodziewać się sporych utrudnień w tym rejonie. Ruch na ulicy Wilczej będzie prowadzony wahadłowo, dlatego o ile to możliwe, zalecamy jej omijanie."

Godz. 22.00
Sytuacja wraca do normy. Najtrudniejsza sytuacja była na Niebuszewie, gdzie cały czas pracują służby. Niebezpiecznie było też na ulicy Kruczej - informuje nasz słuchacz.

- Woda która wybijała pokrywy studzienek z kanalizacji deszczowej na ulicy Kruczej spowodowała, że jedna z nich stanęła sobie w pionie - mówi słuchacz.

Godz. 21.20
Jak informują nas słuchacze, studzienki na ul. Kadłubka zostały odblokowane i ulica jest już przejezdna.

Godz. 21.00
Najtrudniejsza sytuacja jest w okolicach Cyryla i Metodego oraz Kadłubka. Utrudnienia są też w innych miejscach miasta - dzwonicie do nas w tej sprawie.

- Cały odcinek drogi między zajezdnią tramwajową w Golęcinie a Stołczynem jest nieprzejezdna. Kilka dużych kałuż w których stoją samochody i tramwaje. Lepiej omijać ten rejon Szczecina - mówi słuchacz.

Godz. 20.00
Zalane są ulice na szczecińskim Niebuszewie: Firlika, Kadłubka, Rynkowa, Wilcza czy Niemcewicza. Nieprzejezdna jest Warcisława pod wiaduktem. Podobnie jest na ul. Derdowskiego, placu Słowiańskim w Dąbiu, Przestrzennej i Basenie Górniczym.

Strażacy interweniowali już ponad 40 razy. Woda zalała między innymi piwnice szpitala onkologicznego przy Strzałowskiej w Szczecinie. Strażacy usuwają też powalone drzewa w Goleniowie, Policach i Szczecinie.
Utrudnienia są też w innych miejscach miasta - dzwonicie do nas w tej sprawie.
Niebezpiecznie było też na ulicy Kruczej - informuje nasz słuchacz.
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Jarosław Gowin [Radio Szczecin]
Fot. Jarosław Gowin [Radio Szczecin]
Fot. Jarosław Gowin [Radio Szczecin]
Fot. Jarosław Gowin [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty