Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

NCDC Business Race 2018. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
NCDC Business Race 2018. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Blisko 350 zespołów stanie w sobotę na starcie w kolejnym biegu sztafet firmowych. NCDC Business Race wystartuje o godzinie 11 na Jasnych Błoniach.
Drużyny będą miały do pokonania cztery pętle o długości 4 kilometrów po Parku Kasprowicza. Wśród sztafet pobiegnie też ekipa Radia Szczecin w składzie: Mateusz Papke, Wojciech Ochrymiuk, Radosław Jaczmiński i Łukasz Szełemej.

- Myślimy bardzo mocno nad tym, żeby zająć naprawdę bardzo dobre miejsce. Chcielibyśmy. Wiemy, że startują drużyny, gdzie biegają zaawansowani biegacze. Może więc być trudno zająć miejsce na pudle, ale będziemy chcieli zmierzyć się sami ze sobą, każdy ze swoim czasem - powiedział Łukasz Szełemej.

Na miejscu będzie nasz wóz transmisyjny - słuchajcie "Aktywnej Soboty" od godziny 10.

Czasowych zmian w organizacji ruchu mogą się spodziewać w sobotę kierowcy i pasażerowie szczecińskiej komunikacji miejskiej. Od godziny 10 do 13 zamknięta dla ruchu zostanie część ulicy Piotra Skargi. To oznacza, że na czas biegu zmianie ulegnie trasa autobusu linii nr 67. Przez trzy godziny kursować będzie przez ulicę Słowackiego z pominięciem przystanków „Bogumiły”, „Piotra Skargi” i „Jasne Błonia”.

Wśród sztafet pobiegnie też ekipa Radia Szczecin w składzie: Mateusz Papke, Wojciech Ochrymiuk, Radosław Jaczmiński i Łukasz Szełemej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty