Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Adam Jędrzejewski. Facebook/Grupa Susza!Szczecin
Fot. Adam Jędrzejewski. Facebook/Grupa Susza!Szczecin
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na krajowej trójce w okolicach Brzozowa. Zderzyły się tam trzy samochody.
Godzina 15.00
Nie ma już utrudnień na trasie S3 w kierunku Świnoujścia. Ruch wahadłowy policja wprowadziła po tym, jak w Brzozowie doszło do wypadku. Nie oznacza to jednak, że w stronę morza jedziemy płynnie. Korek jest na remontowanym odcinku autostrady A6. Zaczyna się jeszcze przed Węzłem Kijewo i ma około 4 kilometrów.

W druga stronę, czyli na trasie w kierunku Szczecina, zator jest na węźle Rzęśnica. W obie strony postoimy w okolicach węzła Goleniów.

Godzina 12.00
Poszkodowani zostali zabrani z miejsca wypadku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Korek zarówno w kierunku Szczecina, jak i w stronę Świnoujścia sięgał momentami dziesięciu kilometrów. Zalecamy objazd drogą wojewódzką nr 111 przez Stepnicę.

Wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 14.

To nie koniec złych wiadomości dla kierowców. Zapalił się samochód osobowy na drodze S3 dla jadących w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Zdarzenie miało miejsce tuż przy dojeździe do węzła Myślibórz. Korek w tym miejscu sięga trzech kilometrów. Na szczęście nikomu nic się tu nie stało.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty