Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Bartłomiej Czetowicz [Radio Szczecin]
Fot. Bartłomiej Czetowicz [Radio Szczecin]
Fot. Bartłomiej Czetowicz [Radio Szczecin]
Fot. Bartłomiej Czetowicz [Radio Szczecin]
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę przed północą na placu Kościuszki w Szczecinie.
Zderzyły się dwa auta - BMW i Skoda, której kierowca dostarczał jedzenie dla jednego z fast foodów. Stłuczka była poważna, bo auto przewożące jedzenie przewróciło się na bok i uderzyło w sygnalizator świetlny. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dodaj komentarz 6 komentarzy

załóżcie GPS w aucie KFC a po tygodniu kierowca zbierze 100 punktów za przekraczanie prędkości o innych wyczynach nie wspominając
Rozumiem ze ma pan już pewność że to kierowca kurczakowy spowodował wypadek?
Wystarczy spędzić 2 godziny na ulicach Szczecina żeby przekonać się jakimi "kierowcami" są dostawcy KFC taksówkarze to przy nich wzor zachowania na drodze
Nie może być, trafiła kosa na kamień, czyli spotkali się przedstawiciele dwóch najgorszych stylów jazdy - dostawca jedzenia i BMW.
Swoją drogą rzeczywiście, te małe, czerwone autka pędzą jak szalone, bo młody wiek kierowców wyklucza doświadczenie i jakiekolwiek umiejętności przewidywania.
W pogotowiu kurczakowym KFC trzeba dostarczyć wincyj kurczaków w najkrótszym czasie bo inaczej wystygną i będą do wyrzucenia. Stąd ten pośpiech a poza tym tymi kurczakowozami jeżdżą brawurowo młodzi gniewni kierowcy. Często widać z jakim impetem wjeżdżają w ul. Mazowiecką z bazy przy pl. Rodła.
Ja jestem pewien że kierowca kurczakowozu jest winien, bo ul.Krzywoustego ma pierwszeństwo przed ul.Piastów, wystarczy iść na plac Kościuszki i zobaczyć na znaki, to już nie pierwszy taki wypadek, gdzie doszło do wymuszenia i zderzenia w godzinach nocnych, a kurczakowozy zasuwają bez opamiętania i wciskają się wszędzie, bo jeszcze zdążą i zdążył wjechać komuś przed zderzak i wywali się na bok.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty