Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Chcą być opozycją merytoryczną, z "totalną" się nie utożsamiają - tak mówił w czwartek w "Rozmowach pod krawatem" poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.
Polityk podkreślał ogromy sukces swojego ugrupowania: Nigdy "ideowa prawica" - jak określił Bosak - nie zdobyła w Polsce tylu głosów.

- Chcemy też być, poza tym, że opozycją merytoryczną dla rządu, dlatego że nigdy nie utożsamialiśmy się z totalną opozycją w odróżnieniu od pana Kosiniaka, PSL-u, nigdy nie chodziliśmy na KOD-owskie manifestacje, nigdy nie paliliśmy świeczek pod sądami. Kibicowaliśmy w poprzedniej kadencji, żeby rząd PiS-u zrobił coś konserwatywnego. Byliśmy krytyczni wobec różnych odstępstw rządu PiS-u wobec prawicowego programu - wymieniał poseł.

Bosak oceniał także, że to będzie "bardzo ciekawy Sejm", bo bardzo poszerzyła się jego "rozpiętość ideowa".
Polityk podkreślał ogromy sukces swojego ugrupowania: Nigdy "ideowa prawica" - jak określił Bosak - nie zdobyła w Polsce tylu głosów.

Dodaj komentarz 11 komentarzy

Porządny człowiek.
cóż elektorat patologii pomału umiera, młodzież z kolei podąża (przez brak edukacji czym jest pzpr - w komunistycznym kraju żaden uczeń się nie dowie o faktach) w również złym kierunku głosując na lewicę. Pytałem dlaczego, głównym powodem tego jest stanowcze oddzielenie kościoła od polityki oraz finansowania, dzieciaki mają dość księdza w spożywczym, na randce w parku, w kinie, wszędzie gdzie kler wścibia swoje brudne łapy, mają dość businessmana rydzyka, co dostaje grube miliony ZA NIC, mają tego dość...
9:24
I co? Niby Konfederacja z Braunem na czele da Ci rozdział państwa od kościoła? Wolne żarty.
a ja tak napisałem???
matko, czytać ze zrozumieniem! dziś młodzież jest podzielona na Wolnościowców i lewicę! Nieliczni na drugie ramię popisu czyli samo po - pisuary wśród młodzieży to jakieś 10%
poza tym Konfederacja da mi coś więcej niż rozdział .... wolność gospodarczą, przy dzisiejszych podatkach mogę spokojnie napisać praktyczny ich brak ... czyli licząc w skali roku przy niewielkich zarobkach o 60 000 zł więcej w portfelu (DLA JEDNEJ OSOBY PRACUJĄCEJ)
sądzę że kościół wystarczy (o czym Konfederacja głośno mówi) traktować równo ze wszystkimi... wg mnie to wystarczy aby pozbyć się dziwnych ludzi w tych kręgach... a tym samym ocieplić stricte wizerunek wśród młodzieży, czyż nie?
Nie uważam żeby Grzegorz Braun mi to gwarantował. Co do programu Konfederacji sam postulat likwidacji ZUS i dobrowolność składki zaora nasz system medyczny i emerytalny. I to pisze osoba która co miesiąc płaci na ZUS niemało. Takie postulaty ładnie wyglądają na papierze ale w rzeczywistości jest słabo. Niby te 60 tys zostaną w portfelu ok, a co jak zachorujesz na raka i będzie potrzebny przeszczep nerki? Zapłacisz 300tys? W Stanach masz prywatną służbę zdrowia i masę 25-latkow którzy są medycznymi bankrutami z rachunkami do zapłacenia na miliony dolarów. To ja wolę prawdziwa państwowa służbę zdrowia. Tylko do tego potrzeba prawdziwych polityków. Np jak Zandberg:) ale dla Ciebie to pewnie komunista i działacz PRLu... Jak chcesz to mogę się założyć że za 4 lata, na koniec kadencji tego Sejmu Konfederacja nie będzie już istnieć. Po prostu to zbieranina przypadkowych ludzi których większość wchłonie PiS.
Po wpisie użytkownika "RaF" widać, że jeszcze sporo zostało do zrobienia w kwestii dekomunizacji Polski i obrony jej tradycyjnych wartości.
@Nikt inny - masz chyba rację. Spośród tych konfederacyjnych oszołomów część jest faktycznie na tyle ideowa lub (delikatnie mówiąc) "zakręcona", że nie pójdzie na lep łapówek z PiS.
Jednak te zapowiedzi "konstruktywnej opozycji" to takie kocie mrrrr... przez ramię do Kaczyńskiego i zalotne podnoszenie ogonka ;)
Biorą przykład z Andruszkiewicza.
ładnie Wam tv wyprało mózgi - oglądaliście choć jedną debatę gdzie była mowa o tych Waszych "rzeczach niemożliwych"? Ja zaraz opuszczam tę komunę ale musicie wiedzieć że są kraje (nawet o dziwo w europie) które kompletnie nie opierają systemu med. i em. na podatkach!!!
o matko, poważnie? ludzie z tego co piszecie widać że nie macie pojęcia co się dzieje na świecie... kolejna rzecz, w stanach ludzie sami się ubezpieczają tam gdzie chcą - skąd te brednie o bankrutach wziąłeś? może coś tam liznąłeś na temat tych którzy nie chcieli się ubezpieczyć, .. ci tak, ich wybór
a zandberg to komuch jakich mało - wpisz sobie jego nazwisko i marksa, wyskoczy zdjęcie gdzie nosi dumnie podobiznę ... z leninem podobnie
na litość nie piszcie do mnie takich uwag bo ręce opadają .. ale powstaje obraz upadku mojej ojczyzny... przed Wami kolejne bardzo ciężkie lata
12:43
Bankrutami są i ci którzy się ubezpieczyli ale np akurat tego ubezpieczalnia nie pokrywa. Myślisz że jak się ubezpieczysz w Stanach na grosze to np przeszczepia Ci płuco? A jak chcesz miec to w ubezpieczeniu to płacisz dużo więcej jak w Polsce. W Europie prywatne służby zdrowia? Piszesz o Anglii? Kolejki tam są często jeszcze dłuższe jak w Polsce, znajomi z emigracji np do stomatologa latają do Polski. A likwidacja ZUS ładnie wygląda na papierze bo to jest pusty slogan, jak to niby miało by się odbyć? W jeden dzień ciach i prywatyzacja szpitali? A emerytury? Też nie płacimy? Co z tymi co pobierają już świadczenia, co z moimi składkami które już kilkanaście lat odkładam? Wszystko do kosza? To jest ta sprawiedliwość?
matko, ręce moje ręce
piszesz potworne bzdury na temat ubezpieczeń w stanach, nie wiem czemu tak idiotycznie się uparłeś ale podsumuję Twoje zdanie takim przykładem: czy jak zapłacisz 500 zł za roczne ubezpieczenie to myślisz że ubezpieczalnia pokryje szkodę całkowitą na 100 000 zł???
TAK w polandii przy płaceniu ubezpieczenia oc - nie odpisuj już nic więcej na ten temat proszę!!! dodam jedynie że zarobki w stanach a polandii ... ha ha ha ha ha ha, ok
Z Anglii zgadza się, przyjeżdżają do dentysty, ale jest to jedyna rzecz u nas tańsza niż u nich! DLATEGO
też już nie zamierzam Ciebie przekonywać co do zusu, system do którego państwo musi dokładać miliony na świadczenia, na zus który w każdym normalnym kraju zostałby zamknięty przez bankructwo z automatu... u nas utrzymywany, ale nie będę pisał dlaczego, już mi się nie chce... bo na końcu piszesz o już wpłaconych składkach... matko, czy Wy ogólnie wiecie co robi wasz POPiSowy rząd??? wcześniej po, teraz pis przejęli składki o które tak walczysz... NIE MASZ ICH NA KONCIE KTÓRE WYBRAŁEŚ!!! Dotarło?!?!? Już dawno zostały przez rząd skonfiskowane!!! To jest sprawiedliwość którą sam WYBRAŁEŚ - pretensje chyba możesz mieć ... do siebie
to chyba na tyle
14:56
Tak jak Twoja partia, Ty też nie potrafisz podać sensownego rozwiązania co zamiast ZUS. CO Z TYMI CO TERAZ SĄ NA EMERYTURZE?

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty