Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Starostwo Powiatowe w Policach zamyka - od poniedziałku dla ruchu kierowców - fragment ulicy Szczecińskiej w miejscowości Dobra.
Chodzi o odcinek od ronda do skrzyżowania z ulicą Poziomkową. Od godziny 9:00 rozpocznie się tu naprawa uszkodzonej sieci kanalizacji deszczowej.

W związku z zamknięciem tej drogi kierowcy zmuszeni będą do korzystania z dróg alternatywnych - mówi Magdalena Sochanowska ze Starostwa Powiatowego w Policach.

- Kierowców czekają utrudniania w poruszaniu się po miejscowości Dobrej, będą musieli korzystać z dróg bocznych. Zostaną zmienione również trasy linii autobusów - 105., która zostanie skrócona i 121., która będzie poprowadzona objazdami. Utrudnienia związane z remontem kanalizacji deszczowej potrwają do odwołania - dodaje Sochanowska.

Objazdy dla kierowców poprowadzone zostaną ulicami Przytulną i Krajobrazową, a dla linii 121. - ulicami Poziomkową i Bukową. Przystanek końcowy dla linii 105. zostanie zlokalizowany w ciągu ulicy Poziomkowej.
- Zostaną zmienione również trasy linii autobusów - 105., która zostanie skrócona i 121., która będzie poprowadzona objazdami. Utrudnienia związane z remontem kanalizacji deszczowej potrwają do odwołania - dodaje Sochanowska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty