Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin/Archiwum]
Od ponad dwóch tygodni pokonywanie Węzła Kijewo - w ciągu autostrady A6 oraz drogi krajowej nr 10 - jest już w pełni komfortowe.
Nie oznacza to, że przejazd w kierunku pasa nadmorskiego nie będzie wiązał się z innymi utrudnieniami. W szczególności między Węzłem Klucz a Węzłem Goleniów-Północ.

- Tam kumuluje się ruch z drogi nr 3 i nr 6 na Węźle Kijewo. Dodatkowo mamy dochodzącą drogę krajową nr 10. Pomimo tego, że nie będzie utrudnień związanych z robotami, tam ruch drogowy - w szczególności w weekendy - wzrasta i to znacząco. Mamy tam natężenia ponad 60 tysięcy pojazdów na dobę - zaznacza Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie.

Więcej o utrudnieniach na autostradach i drogach krajowych w niedzielnej audycji "Lato Kierowców". Początek o godzinie 16 na antenie Radia Szczecin.
- Tam kumuluje się ruch z drogi nr 3 i nr 6 na Węźle Kijewo. Dodatkowo mamy dochodzącą drogę krajową nr 10. Tak, że pomimo tego, że nie będzie utrudnień związanych z robotami tam ruch drogowy - w szczególności w weekendy - wzrasta i to znacząco. Mamy tam natężenia ponad 60 tysięcy pojazdów na dobę - zaznacza Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty