Nie 250, a 100 złotych - tyle wynosić będzie - od 15 czerwca - miesięczna opłata w Strefie Płatnego Parkowania w Mrzeżynie.
- Wsłuchaliśmy się w głos mieszkańców i obniżyliśmy opłaty - mówi wiceburmistrz Trzebiatowa Grzegorz Olejniczak. - Wywoływało to negatywne głosy, zwłaszcza wśród mieszkańców. W wyniku debaty, dyskusji, wniosków zostało to ustalone na poziomie 100 złotych za abonament miesięczny dla każdego, kto będzie chciał zaparkować samochód i wykupić abonament w Mrzeżynie.
Stawka za godzinę parkowania w Mrzeżynie będzie wynosiła 4 złote. Strefa Płatnego Parkowania w Mrzeżynie będzie obowiązywać do 15 września.

Radio Szczecin