Płonęło mieszkanie w śródmieściu Szczecina. Do zdarzenia doszło w kamienicy przy ulicy Pocztowej. Ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze.
Strażacy zgłoszenie otrzymali w sobotę, po godzinie 20. Poszkodowana została lokatorka mieszkania, starsza kobieta trafiła do szpitala. 10 osób było ewakuowanych.
Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja. Akcja gaśnicza trwała ok. 1,5 godziny. Mieszkańcy mogli wrócić do swoich mieszkań. W kamienicy trwa wietrzenie.
Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja. Akcja gaśnicza trwała ok. 1,5 godziny. Mieszkańcy mogli wrócić do swoich mieszkań. W kamienicy trwa wietrzenie.

Radio Szczecin