To był bardzo niebezpieczny, bardzo szybki, ale i bardzo drogi powrót z długiego weekendu.
55-latka za kółkiem jaguara w pośpiechu wracała w niedzielę do Szczecina. Kobieta pędziła trasą S3 z prędkością 199 km/h.
Na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego, przemknęła koło policjantów z grupy Speed, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem. Wówczas, funkcjonariusze postanowili sprawdzić prędkość jej samochodu. Okazało się, że kobieta jedzie aż 80 km na godzinę za szybko.
Ten pośpiech słono ją kosztował - 2,5 tysiąca złotych mandatu oraz 15 punktów karnych.
Na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego, przemknęła koło policjantów z grupy Speed, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem. Wówczas, funkcjonariusze postanowili sprawdzić prędkość jej samochodu. Okazało się, że kobieta jedzie aż 80 km na godzinę za szybko.
Ten pośpiech słono ją kosztował - 2,5 tysiąca złotych mandatu oraz 15 punktów karnych.

Radio Szczecin