Kilkanaście ciężarówek blokuje przejazd ulicą Wschodnią i IV Dywizji Wojska Polskiego w Kołobrzegu. Pojazdy zostały oznakowane i zaparkowane tak, by uniemożliwić przejazd.
Kierowcy zniknęli. Na miejscu jest policja i straż miejska. Problem z dotarciem do pracy mają pracownicy pobliskich obiektów hotelowych. Stoją także miejskie autobusy. Prawdopodobnie protest zorganizował jeden z przedsiębiorców, który buduje w pobliżu hotel.
Jak wskazywali na miejscu świadkowie protest ma być prawdopodobnie odpowiedzią na skargi, które składane są na przedsiębiorcę i na tiry, które dojeżdżają na działkę, na której prowadzona jest budowa.
Jak wskazywali na miejscu świadkowie protest ma być prawdopodobnie odpowiedzią na skargi, które składane są na przedsiębiorcę i na tiry, które dojeżdżają na działkę, na której prowadzona jest budowa.

Radio Szczecin
