Nowy punkt krwiodawstwa powstał w regionie. Wkrótce zacznie działać w Białogardzie. Znajduje się przy szpitalu. Otwarty zostanie 14 lipca.
Tego dnia dla mieszkańców przygotowano stoisko promocyjne Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, a także zabawy.
Punkt zostanie otwarty po trzech latach przerwy. Został zawieszony na początku 2020 roku. Pomieszczenia zostały wyremontowane i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Punkt zostanie otwarty po trzech latach przerwy. Został zawieszony na początku 2020 roku. Pomieszczenia zostały wyremontowane i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Radio Szczecin