Trzy osoby zostały ranne w wypadku na S3.
Po zderzeniu auta osobowego z TIR-em, "trójka" w kierunku nad morze jest zablokowana.
Do wypadku doszło na budowanym odcinku, między Dargobądzem a Międzyzdrojami. Ciężarówka leży w poprzek drogi.
Obecnie kierowcy muszą korzystać z objazdów przez Unin, Kodrąb, Kołczewo i Wisełkę.
Do wypadku doszło na budowanym odcinku, między Dargobądzem a Międzyzdrojami. Ciężarówka leży w poprzek drogi.
Obecnie kierowcy muszą korzystać z objazdów przez Unin, Kodrąb, Kołczewo i Wisełkę.

Radio Szczecin