Od dziś będzie można oddawać krew w Białogardzie. Powstał tam punkt krwiodawstwa. Znajduje się przy szpitalu. Dziś otwarcie.
Dla mieszkańców przygotowano stoisko promocyjne Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, a także zabawy. Punkt zostanie otwarty po trzech latach przerwy. Został zawieszony na początku 2020 roku.
Pomieszczenia zostały wyremontowane i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Pomieszczenia zostały wyremontowane i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Radio Szczecin