Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Temperatura powyżej 30 stopni Celsjusza i pełne słońce - taka pogoda zachęca do plażowania. W panujące upały należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie.
Chociaż Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed upałami i apeluje, by unikać słońca. To sobotnia pogoda była wyczekiwana przez wielu plażowiczów. Od rana w kierunku kołobrzeskiej plaży podążali więc turyści. Przy miejscowej latarni morskiej sprawdziłem, jak zabezpieczają się przed palącym słońcem.

- Czapeczka, okulary, dużo picia, dobry krem, woda do picia. Olejek, który będzie chronił, parasol - mówią plażowicze.

Temperatury powyżej 30 stopni mają utrzymać się nad morzem przez cały weekend. Ochłodzenia należy spodziewać się w poniedziałek.
Nasz reporter sprawdził, jak turyści nad morzem przygotowali się do plażowania.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty