Temperatura powyżej 30 stopni Celsjusza i pełne słońce - taka pogoda zachęca do plażowania. W panujące upały należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie.
Chociaż Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed upałami i apeluje, by unikać słońca. To sobotnia pogoda była wyczekiwana przez wielu plażowiczów. Od rana w kierunku kołobrzeskiej plaży podążali więc turyści. Przy miejscowej latarni morskiej sprawdziłem, jak zabezpieczają się przed palącym słońcem.
- Czapeczka, okulary, dużo picia, dobry krem, woda do picia. Olejek, który będzie chronił, parasol - mówią plażowicze.
Temperatury powyżej 30 stopni mają utrzymać się nad morzem przez cały weekend. Ochłodzenia należy spodziewać się w poniedziałek.
- Czapeczka, okulary, dużo picia, dobry krem, woda do picia. Olejek, który będzie chronił, parasol - mówią plażowicze.
Temperatury powyżej 30 stopni mają utrzymać się nad morzem przez cały weekend. Ochłodzenia należy spodziewać się w poniedziałek.

Radio Szczecin