Wypłynął na desce SUP i miał problemy z powrotem na brzeg. Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na jeziorze Morzycko w Moryniu.
Służby otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który wypłynął na jezioro i nie wrócił. Rozpoczęły się jego poszukiwania. Do akcji użyto drona. Po godzinie udało się odnaleźć 70-letniego Niemca. Jak się okazało dopłynął do Gądna i nie miał sił, by wrócić do Morynia.
Zaopiekowali się nim strażacy, mężczyźnie nic się nie stało.
Zaopiekowali się nim strażacy, mężczyźnie nic się nie stało.

Radio Szczecin