Nastolatkowie włamali się do sklepu w Stargardzie, bo zabrakło im alkoholu. Trafili w ręce policji. To 15 i 18-latek. Do zdarzenia doszło w niedziele.
Sprawcy mieli wybić szybę i wejść do środka sklepu, po czym ukradli alkohol. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Policjanci sprawdzili wizerunek sprawców i zaczęły się poszukiwania.
Zatrzymanie ich zajęło mniej niż godzinę. O dalszym losie 15-latka zdecyduje sąd rodzinny, z kolei 18-latkowi, za kradzież z włamaniem, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymanie ich zajęło mniej niż godzinę. O dalszym losie 15-latka zdecyduje sąd rodzinny, z kolei 18-latkowi, za kradzież z włamaniem, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Radio Szczecin