Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. www.pixabay.com/photo-2102488 (domena publiczna)
Fot. www.pixabay.com/photo-2102488 (domena publiczna)
Nastolatkowie włamali się do sklepu w Stargardzie, bo zabrakło im alkoholu. Trafili w ręce policji. To 15 i 18-latek. Do zdarzenia doszło w niedziele.
Sprawcy mieli wybić szybę i wejść do środka sklepu, po czym ukradli alkohol. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Policjanci sprawdzili wizerunek sprawców i zaczęły się poszukiwania.

Zatrzymanie ich zajęło mniej niż godzinę. O dalszym losie 15-latka zdecyduje sąd rodzinny, z kolei 18-latkowi, za kradzież z włamaniem, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty