Kabriolet, opuszczony dach, a pasażerowie zamiast na siedzeniach siedzą na karoserii - to obrazek z jednej z ulic Międzywodzia.
Przejazd nagrał inny kierowca, a film został umieszczony na profilu StopCham.
Widać na nim, że pasażerowie to młodzi ludzie. I choć samochód nie poruszał się szybko, to i tak było to niebezpieczne, a do tego niezgodne z prawem.
Czy kierowcę i pasażerów spotkały konsekwencje - tego nie wiadomo. Pod filmem jednak posypały się ostre komentarze. Internauci zwracają między innymi uwagę, że to powszechny obrazek w nadmorskich miejscowościach.
Widać na nim, że pasażerowie to młodzi ludzie. I choć samochód nie poruszał się szybko, to i tak było to niebezpieczne, a do tego niezgodne z prawem.
Czy kierowcę i pasażerów spotkały konsekwencje - tego nie wiadomo. Pod filmem jednak posypały się ostre komentarze. Internauci zwracają między innymi uwagę, że to powszechny obrazek w nadmorskich miejscowościach.

Radio Szczecin