Będzie nowy bus dla osób z niepełnosprawnościami. Samochód kupią władze Stargardu.
Dzięki niemu łatwiej będzie dostać się do szkoły m.in. uczniom z Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Zespołu Szkół Specjalnych. Skorzystają także dorośli mieszkańcy, dowożeni na rehabilitację. Urzędnicy właśnie dostali dofinansowanie 135 tysięcy złotych na zakup z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Radio Szczecin