Tragiczny wypadek pod Kołobrzegiem - o poranku w miejscowości Przećmin 25-letni mężczyzna został rażony prądem i zmarł.
To pracownik firmy energetycznej, który wykonywał prace na słupie energetycznym. Służby zdjęły z niego nieprzytomnego mężczyznę; był reanimowany przez ponad godzinę. Jego życia nie udało się uratować.

Radio Szczecin