Około dwutygodniową dziewczynkę znalazły po południu prowadzące Dom Samotnej Matki siostry zakonne - poinformowała nadkomisarz Monika Kosiec z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.
Nadkomisarz Monika Kosiec podkreśliła, że o losie dziecka zdecyduje teraz sąd rodzinny.
Znaleziona dziewczynka to czwarte dziecko pozostawione w koszalińskim "oknie życia".
Znaleziona dziewczynka to czwarte dziecko pozostawione w koszalińskim "oknie życia".

Radio Szczecin