Wybuch łodzi w Pełczycach - do zdarzenia doszło w nocy, przed godz. 1. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze na jeziorze Duży Pełcz w powiecie choszczeńskim. By ugasić pożar druhowie zwodowali swoją łódź.
Jak się okazało - cała jednostka była zajęta ogniem. Akcja gaśnicza trwała 20 minut. Później wrak zatonął. Na powierzchnię wody wypłynęła benzyna; by ja usunąć do akcji dołączyła specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego z Gorzowa Wielkopolskiego.
Nie ma osób poszkodowanych, a dwie osoby, które znajdowały się na łodzi zostały wyłowione przez ratowników WOPR.
Nie ma osób poszkodowanych, a dwie osoby, które znajdowały się na łodzi zostały wyłowione przez ratowników WOPR.

Radio Szczecin